5. 12. 2020 CHS  from the Wind District

Návštěvě u štěňátek ze spojení Dream Max Ricci a Angelika z Bertínského dvora. 2 statní pejsci. Za fotky děkuji Janičce.  Stihli jsme mazlení i procházku. Jsem moc ráda, že jsem se mohla za kluky přijet podívat.

 

 

 

 

 

4. 12. 2020 poslední Áreskovi potomci

Dnes přišla na svět poslední Áreskova štěňátka ze spojeni Vega Star Sunshine Mrija a Áres Flores Vitae. Narodilo se 5 princezen a 3 princové. Všechna štěňátka jsou zadaná.

 

 

 

 

 

 

 

 

30. 11. 2020 "F" Nice Friend

Návštěva v CHS Nice Friend, vrh "F" ze spojení Kate Diamond the heart a Dream Max Ricci.

 

 

 

 

 

 

 

18. 11. 2020 výlet Radostice

Dnes jsme se vypravili na procházku s Hankou a Klárkou na procházku údolím Bobravy. Sice nám  na cestu svítilo sluníčko, ae bláta bylo hodně.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17. 11. 2020 výlet Bílovice 

Moc rádi jsme přijali pozvání Hanky a Honzy na společnou procházku do Bílovic. Počasí nám přálo, vyrazili jsme hned ráno, než se vydají na procházky i ostatní.  Pořídili jsme krásné  fotky. Ricci, Árese i Vikinka si to užívali po svém a nezapomněli se vyválet, kde se dalo. Díky moc děcka, bylo to super.

 

 

 

 

 

 

 

 

14. 11. 2020 hon Dražovice

Za zpřísněných opatření jsme se zúčastnily s Riccim honu v Dražovicích. Moc děkuji za pozvání. Praxe je něco jiného :)

 

 

 

 

 

 

7. 11. 2020 Vojkovice

Dnes jsme se vypravili na procházku kousek za Rajhrad, směr Vojkovice. Jsou zde rybníky, rákosí, prostěs super terén. I k vysokému kalendařnímu datu se Ricci vykoupal  a prohnal místní kačenky. Za labutěmi jsem ho nepustila. Bylo krásně, sluníčko svítilo, co víc si přát.

 

 

 

 

 

 

 

 

2. 11. 2020 u štěňátek v CHS Zlatý domov

Tentokrát na návštěvě u štěňátek Ricciho a Anynky.  Máme 5 pejsků a 1 fenečku.

 

 

 

 

 

 

 

25. 10. 2020 Vranov 

Není nad to, vyjít si na procházku s kamarády

 

 

 

 

 

15. 10. 2020 štěňátka

Dnes přišla na svět štěňátka ze spojeni Dream Max Ricci "U" a Kate Diamond the heart "U" - 7 feneček a 3 pejsci.

Štěňátka i maminka jsou v pořádku a mají se čile k světu.

 

 

 

 

 

 

 

11. 10. 2020 návštěva štěňátek  vrh Celestial Staroveský Poklad

Vypravili jsme se za štěňátky na pořádnou muchlovačku.  Přivítali nás nádherní velcí huňatí medvídci.  Mám z tohoto vrhu velkou radost, jsou to opravdu povedená štěňátka.

 

 

 

 

 

 

 

3. 10. 2020 MVP České Budějovice

Ricci Dream Max, tř. šampionů V2 Res.CAC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27. - 28. 9. 2020 KV RK Kelč 

Na poslední chvíli jsem nahlásila tuto dvoudenní klubovou výstavu a to i s Áreskem :) V neděli Ricci ve tř. čestné ocenění V1, Áres ve tř. veteránů V1, BOV a Res. BIS veterán výstavy. Paní rozhodčí velice ocenila jeho dobrou kondici v 11,5 letech. V pondělí Ricci tř. šampionů V3 a Áres tř. veteránů opět V1.  Počasí sice nic moc, ale milé setkání s kamarády a také legrace při výpomoci o nejlepší chovatelskou skupinu - Famous Gold.

 

 

 

 

 

 

 

 

19. - 20. 9. 2020 KVZPR Kyselka

Opět na mém nejmilejším zkouškovém místě - Kyselka. Tentokrát na klubových všestranných zkouškách. Ricci sice svoje "U" má již od loňského roku, ale opakování je matka moudrosti a tyto zkoušky jsme si opravdu nemohli nechat ujít. Vyrazili jsme již v pátek, cesta daleká. I tak díky zácpě u Prahy jsme nestihli rozlososání a musela za nás zaskočit Sabinka, která nám vylosovala krásné číslo 14 v super skupince. Sobotní ráno bylo velice chladné, ale na to už jsme zvyklí.  Jako vždy překrásné terény, až na nové barvy, které nikdo z nás neznal. Počasí taky super. Občerstvení na jedničku. Sice jsme na první disciplíně schytali 2 - handling na vodě - záměna kachny - ale i tak krásný výsledek. Celkově krásné 6. místo. Tak zase za rok, kamarádi :)

 

 

 

 

 

 

 

13.9.2020 SV SRK Velké Úlany 

V neděli jsme se vypravili na výlet na Slovensko na Speciální výstavu slovenského RK. Ricci ve tř. pracovní obdržel známku V bez pořadí a krásným posudkem. Hlavní důvod naší účasti bylo setkání s Ricciho potomky. Ve tř, otevřené Aron Zlatý domov s oceněním V1, CAC a  v silně obsazené  tř mladých Gianna Bella Aurea s oceněním V4. Měla jsem z jejich úspěchu velkou radost. Po výstavě jsme si zajeli na výborný oběd a potom hurá domů. Jediné minus tohoto dne bylo běhání v rouškách :(

 

 

 

 

 

 

 

12.9.2020 NV Ostrava - Brno

Dream Max Ricci, tř. vítězů V 1, CAC, Národní vítěz, BOB, BIG 4. Přesunutá výstava z dubna z Ostravy. Kruhy venku, krásné počasí a prima společnost Blanky a Petry, kterým moc děkuji za azyl. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.-6.9.2020 Severomoravské derby

Jako každý rok i letos jsme vyjeli na toto derby. Bohužel, letos se nám zde nedařilo. V sobotu na PZ nás 2 z vlečky srstnaté hodila do II. ceny. I tak jsme došli na 5. místě.

V neděli za deštivého počasí jsme začali pěkně naváděním na 2 kachny, ale potom jsme schytali dvě 1 a nakonec se nám stal osudným marking aa byli jsme venku. Příští rok si musíme reputaci opravit :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

31.8.2020 návštěva u štěňátek

Čas rychle utíká a naši pejsci už mají 6 týdnů. Nejvyšši čas na návšttěvu. Pejsci ze spojení Ricci a Vikinka. Po dlouhém rozmýšlení odmítla Hanka nové majaitele pro červeného pejska, který je zatím volný a hledá ty nejlepší pánečky.

 

 

 

 

 

 

 

29.-30.8.2020 KV KCHLS Humpolec 

2 denní klubová výstava KCHLS v Humpolci. Ricciho jsem nahlásila do třídy vítězů, která byla velice silně obsazená. V sobotu obsadil Ricci 4. místo a v neděli 3. místo. Po oba dny pěkné posudky. Áresek opět jako doprovod. Potkali jsme se zde i s Ricciho a Áreskovými potomky, kteří si vedli velice dobře.

 

 

 

 

 

 

26.8.2020 Ricci a  Amazing Star Staroveský poklad

Dne 26.8.2020 jsme přivítali na svět vrh Celestial Staroveský poklad. Rodičům Dream Max Ricci a Amazing Star Staroveský poklad se narodilo 5 kluků a 3 holčičky. Štěňátka se mají čile k světu a maminka Izie porod zvládla věrna své přezdívce “Hujerka”. V tomto duchu pokračuje i v péči o miminka. Všechna stěňátka jsou zadaná.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.-16.8.2020 MSR Kařez 

Úspěšným absolvování všestranných zkoušek v roce 2019 jsme se s Riccim nominovali na MSR 2020. 

MSR 2020 Dream Max Ricci došel ve III. ceně na 6. místě z 20 přihlášených. Udělal mi velkou radost. Za fotky a výběr super ubytování děkuji
Hana Smutná a  , stejně tak i za milou společnost 
Pavel Míšek, 
Lojza Vokurka, 
Renata Vlachova, 
Hana Pokorná aPetr Pokorný. Velká gratulace všem co došli a vítězce Hana Rosochová. Za hlídání Areska
díky Leničce a Kubíkovi.
 
 

 

 

 

 

 

 

2.-9.8.2020 tábor Kyselka

A je to tu, po covidovém odkladu jsme se dočkali.  Opět výcvikový tábor v Kyselce. Setkání s přáteli, pobyt v přírodě. Celý týden jsme si krásně užili. Na výcvik chodil jen Ricci,

Áresek nám dělal čestný doprovod. Zakončení Podzimními zkouškami. Ricci došel podzimky v I. ceně se třemi 3. To stačilo na  12 místo ze 24 zúčastněných.

 

 

 

 

 

 

 

29.7.2020 návštěva u štěňátek

Vypravila jsem se na návštěvu štěňátek se spojení Dream Max Ricci a Una Od Šeříku.  Chlupáčci jsou velice mrštní, focení nebyla ažádná legrace. Maminka Salsa se vzorně

stará a dětičky krásně prospívají.

 

 

 

 

 

 

 

27.7.2020 Vikinka maminkou

Vikinka přivedla na svět 7 statných pejsků. Porod proběhl bez problémů a mamině i štěňátkům se daří dobře. Všechny štěňátka jsou již zadaná.

 

 

 

 

 

 

26.7.2020 takové malé cvičeníčko

Super výcvik jsme si užili tento výkend ve složení 3x Hana, Petr a Peter :) Děcka bylo to bezva a moc se těším na příště. Děkuji za krásné fotky. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.7.2020 návštěva v CHS  Love from Feldsberg

Dnes jsem se vypravila na návštěvu štěňátek Ricciho a Salsy. Jsou to nádherní méďové, krásně vyrovnaní. Vedle dráčků kavalírů jsou to trošku nemotorové :) Mají nádherné hlavinky a chlupaté kožíšky.  Trochu jsem to nevychytala a přijela v sandálech. Příště se musím lépe obout :) Lado moc děkuji za krásný dárek. Ještě vás snad stihnu navštívit jednou a moc se těším.

 

 

 

 

 

 

5.7.2020

Dnes oslavil Ricci svoje 4. narozeniny. Je to kluk neposeda, stále něco vymýšlí. Máme ho moc rádi a přejeme mu hodně zdravíčka.

 

 

 

 

 

 

 

4. - 11. 7 2020 dovolená

Nádhernou dovolenou jsme si užili v Rakousku - Kirchberg in Tirol. Aresek s námi sice neabsolvoval některé výšlapy, ale procházky kolem řeky si zamiloval. Ricci za pomoci Kubíka zvládl jízdy lanovkou a naběhal nespsočet kilometrů s parťákem Prtíkem. Počasí nám přálo. Díky moc dceři Lence a jejímu manželovi Kubovi, že nás vytáhli ssebou. Bylo to super.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27.6.2020 máme štěňátka

Dnes přišla na svět štěňátka ze spojení Mch Dream Max Ricci "U" a Daphne Moravia gold heart. Máme 7 princů a 5 princezen. Všechna štěňátka se mají čile k wvětu a maminka se o ně vzorně stará. Štěňátka jsou již všechny zadaná.

 

 

 

 

 

 

 

 

13.6.2020 vítejte  

V sobotu se narodila štěňátka ze spojení Ricci a Una od Šeříku (Salsa). Máme 4 statné chlapečky a 3 nádherné princezny. Všechna štěňátka jsou již zadaná.

 

 

 

 

 

 

 

 

KLZ Švábenice 30.5.2020 

 

Klubové lesní zkoušky Švábenice, Dream Max Ricci I. cena, Res. CACT, celkově 4. místo. Počasí nám vyšlo, super partička, noví přátelé. Za fotky moc děkuji Petrovi a Hance. A taťuldovi díky za hlídání Áreska 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mountfield-Cup 2019

Retriever roku 2019 - 2. místo (30)

Dual Purpose GR - 1 místo (9)

Výstavní pes GR - 5. místo (11)

Pracovní pes GR - 4. místo (8)

 

 

 

 

 

 

 

 

21. - 23.5.2020 Lucka, Doník a Daisy

Na naše nové bydlení se přijela podívat Lucka s Doníkem a Daisy. Mé obavy ze setkání Dona a Voxe (kocour britské modré) byly oprávněné. Doník nasál u dveří vzduch a šup.  Vše ale dobře dopadlo, jen Voxík zůstal 2 dny zalezlý v ložnici :) Ve čtvrtek jsme poseděly na terase a dlouho do noci, spíše až do rána, klábosily. Však jsme se už  3,5 měsíce neviděly :). V pátek ráno jsme vyrazili na procházku a udělaly plno fotek u krásného makového pole. Počasí byla jako vymalované a fotky se opravdu povedly.

 

 

Odpoledne opět milé posezení a v sobotu ráno už se Lucka chystala k odjezdu.  Hrozně rychle to uteklo, Díky moc Luci za návštěvu a za krásné lucerny na terasu. 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.5.2020 návštěva Zarinky

Dnes přišly na návštěvu Ivanka se Zarinkou. Áresek zůstal hlídat byteček, procházka už by na něj byla příliš dlouhá. Prošly jsme si alej, prošly se kolem řeky, zašly k rybníku a pak zase hezky zpátky. Nejvíc se to Zarince a Riccimu líbilo v řece. Za krásné fotky moc děkuji Ivance.

 

 

 

 

 

 

14.4.2020 štěňátka

V CHS My Angel Tomi přišla na svvět štěňátk - vrh K po Riccim. Máme 5 slečen a 3 chlapce. Všichni se těší dobrému zdraví.

 

 

 

 

Rajhrad a okoli - nádherné procházky, krásná krajina. Jsme tu rádi.

 

 

 

 

 

26.3.2020 slaví Áresek narozeniny

Áresek slaví narozeniny a to už 11. Hodně zdravíčka miláčku a buď ještě dlouho zdráv.

 

 

 

 

 

 

 

7. 3. 2020 štěňátka

Dnes přišla na svět - a to i za mé účasti a pomoci - štěňátka ze spojení Ricci a Růženka (Rozalie Z Dražovského hájku). Porod proběhl hladce a rychle. Na svět jsme přivítali 8 pejsků a 2 fenečky. Maminka a mimina jsou v pořádku. Všechny štěňátka již mají své nové majitele.

 

 

 

 

 

 

 

17.2.2020 změna bydliště 

Došlo k tomu, co bych nečekala. Zalíbil se mi byteček mimo Brno s malinkatou zahrádkou a bylo to.  Nyní jsme v Rajhradě a máme se dobře :)

 

 

 

 

 

1. - 2. 2. 2020 DUO CACIB Brno 

A opět výstava v Brně. Přijela i Lucinka s Andrejkou s holčičkama po Riccim a Daisince.  A nesměla chybět ani Hanka s VIkinkou.

Sobota - Ricci tř. šampionů V, holčičky obě známka N,  Vikinka tř. pracovní V2, Res. CAC. Nejvís jsme si ale s Luckou a Andrejkou užily společný večer.

Neděle,  Ricci, tř. šampionů V4, Haley Dream Zlatá Kudrnka VN, Hope Dream Zlatá Kudrnka VN 3,  Vikinka tř. pracovní V

Tak zase někdy, holky 

 

 

 

 

 

 

29.1.2020

Procházkujeme - Vranov

 

 

 

 

 

 

 

11 1. 2020 NV Brno

Letošní první výstava a krásné výsledky.

Ricci Dream Max, tř. pracovní V1 CAC