csen

 

 

 

 

 

12. 4. 2021 CHS Zlatá Balbínka

U miminek Ricciho a Bereniky. Máme tu bohatou nadílku  10 štěňátek. 7 chlapečků a 3 holčičky. Maminka Berenika s nimi má plno práce, ale všechno krásně zvládá a o miminka se vzorně stará. Všechna šťeňátka jsou zadaná. 

 

 

 

 

 

 

 

5. 4. 2021 Velikonoční pondělí 

Místo pomlázky krásná procházka i s Prtíkem :)

 

 

 

 

 

 

 

26. 3. 2021

Áresek slaví narozeniny a my máme přání jediný. Hodně zdravíčka zlatíčko. 12 je krásný věk a já věřím že si to tady spolu ještě užijeme :)

 

 

 

 

 

 

 

21. 3. 2021

Čas na foto.

 

 

 

 

 

 

28. 2. 2021 před uzavřením

Ještě před uzavřením jsme stihli super procházku. A kde? No přece ve Vranově :)

 

 

 

 

 

 

 

 

27.2.2021 Návštěva v CHS Z Vrbovskeho dvora (Ricci x Francesca)

O něco dříve než jsem chtěla z důvodu uzavření cestování mezi okresy.  Bohatá nadílka z tohoto spojení. 9 feneček a 3 pejsci. Štěňátka všude, kam se podíváš. Všechna  již mají své majitele.

 

 

 

 

 

 

 

22. 2. 2021 štěňátka v CHS Belmadyweit

Miluju návštěvy odchovů. Tentokrát jsem se vypravila za štěňátky Ricciho a Eimy v CHS Belmadyweit, manželé Vaculíkovi. Přivítalo mě6 raubířů - 5 holčiček a 1 chlapeček. Trvalo dost dlouho, než se vydováděli a nechali mě udělat pár fotek v klidu. Jinak to byly samé čmouhy :). Všechna štěňátka mají své majitele a co nevidět půjdou do nových domovů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.2.2021 Vranov - procházkujeme

Jelikož Sofinka dohárala, máme opět přístup k holkám do Vranova :). Dnes byl krásný mrazivý den, sluníčko svítilo, škoda se nevydat na procházku. Vždyť v lese je takový klid. Hafani pobíhají, očuchávají vše možné a jsou šťastní. A když pak můžete zajít na výbornou kávičku s něčím sladkým a trochu se ohřát, co víc si přát.

Berinka je holka neposedná, nedá Riccimu chvíli klid, pokouší se rozdovádět i Áreska. Ivo, díky za krásné fotky a super procházku.

 

 

 

 

 

 

 

 

16. 1. 2021 cestou necestou

Dnes jsme se vypravili za posledními štěňátky Áreska, až na Šumavu, do CHS Horské stráně.  Cesta byla dlouhá, mrazivá, chvíli s chumelením. Ale šťastně jsme dojeli. Štěňátka jsou nádherná, opět se objevují Áreskovy hlavičky. Jedna fenečka zůstává v rodně CHS - Anastazia  Stázinka. Všechna štěňátka již mají své majitele.

 

 

 

 

 

 

 

9. 1. 2021

Dnes jsme se vypravili trošku pocvičit s Hankou a Petrem. Ricci pracoval velice pěkně, už mu to chybělo, stejně jako mně.

 

 

Po příjezdu domů nám přišla krásná zpráva.

V CHS Z Vrbovského dvora přišla na svět štěňátka ze spojení Franceska Z Karpentné a Dream Max Ricci. Máme velkou nadílku :) celkem 12 miminek. 9 feneček a 3 pejsky.

Mamina zvládla porod bez problémů a o dětičky se vzorně stará.

 

 

 

 

 

 

3. 1. 2021 štěňátka

Dnes přišla na svět štěňátka ze spojení Annie Eimy Canis Regnum a Dream Max Ricci. Máme 5 feneček a 1 pejska. Porodní váhy štěňátek jsou přes 500g. Všechna štěňátka jsou již zadaná.

 

 

 

 

 

2. 1. 2021

Rodinná procházka s potomky Áreska a Ricciho - Sofinka, Vikinka (Áres) Zarinka, Lucky (Ricci)