Říjen 2016 - Focení na Kraví Hoře

15. - 16.  10. 2016 - Rožmberský pohár

Rožmberský pohár 15.-16.10.2016. Ich Áres Flores Vitae "U" se umístil na krásném 8. místě z 24 zúčastněných. II. cena, 489(77) bodů. Počasí nám přálo, lepší být ani nemohlo. Lidičky super, jen s těmi mi nejbližšími jsem se bohužel do skupiny nedostala. Snad příště. Do 2. ceny nás dostala 2 ze čtverce a vyhledávání. Už toho svého miláčka na stará kolena nezrychlím :)velikou radost mám z plného počtu bodů z přinášení. Těmito zkouškami jsme zakončili naše letošní aktivity. Díky všem co byli s námi a ještě jednou gratuluji všem všem všem :)

10. - 11. 9. 2016 - MVZPR Týn nad Vltavou

Máme za sebou krásné všestranné zkoušky v Týnu. Blahopřeji všem co došli a děkuji všem kamarádům za milou společnost a přátelskou atmosferu Lucie KondělkováIva VackováMarcela Krečmerová, ..... bylo vás dost. Zkoušky byly opět náročně hlavně s ohledem na velmi teplé počasí. Začali jsme malým lesem a vodou a ze známek jsem měla velikou radost. Bohužel teplo zapracovalo a na odpoledním poli to bylo vidět. Areskovi vše trvalo, takže dohledávka 2 ks a slídění za 2, což nás posunulo do 2. ceny. V neděli velký les vše za 4 a pochvala od rozhodčích za nejlepší barvu, Z toho jsme měla velkou radost. Celkově došlo za 14 pejsků 6 a my na krásném 2 místě. Nesmím zapomenout poděkovat taťkovi Petr Studenik že vzal malého Ricciho do Kokršpanělska a lecčemu ho přiučil :) a kamarádovi Ladislav Tichý za hlídání Prtíka, kterého jsem měla mít o víkendu na hlídání já.

 

1. 9. 2016 - Výlet do Švédska

Po dlouhém a pečlivém výběru panem P. Studeníkem , jsme se vypravili do dalekého Švédska do CHS Dream Max pro krásného bílého chlapečka - Dream Max Ricci. I když jsme měli vybraného jiného pejska došlo na slova chovatelky a Ricciho jsme si odvezli domů. Bude dělat parťáka Áreskovi, kterému je moc smutno po odchodu milovaného Guccinka.

23.-24.7.2016 - Severomoravské derby

Po páteční smutné události se mi na tyto zkoušky ani nechtělo. Ale přítomnost kamarádů byla lepší než pohled na prázdné místo. Áres nebyl ve své kůži to jsem na něm poznala hned. Vylosovali jsme si č. 2. Hned na první disciplíně bylo vidět, že dnešek nedopadne nijak valně. Práce Árese byla velice vlažná a zájem o zvěř téměř nulový. I tak se nám podařilo první den PZ dojít ikdyž ve 3. ceně. Druhý den jsme nastoupili na zkoušky z vodních prací. Áres byl jako vyměněný, pracoval s velkým nasazením a zkoušky jsme došli v samých 4 s jednou malou pomocnou známkou z přinášení u navádění na dvě kachny za 3, když jsem si při přebírání aportu nevšimla že ještě stále stojí zadníma nohama ve vodě. Tato 3 nás dostala do rozstřelu s labradorem. Nejraději bych to vzdala, práce labradorů a goldenů je nesrovnatelná. Ale přece jen mi to nedalo a do rozstřelu jsme šli. K mé veliké radosti byla naše práce lepší a na vodkách jsme obsadili nádherné 1. místo.

Bohužel sobotní 17. místo nás odsunulo celkově na 9. místo v Derby. Počasí bylo opět velice teplé, v sobotu daleko horší než v neděli. Děkuji celé skupině za přátelskou atmosferu a Ivance Kučerové za foto.

22.7.2016 - Odešel za duhový most ve věku 11 let a 7 měsíců pes mého života

11.7.2016 - Gucci bude tatínkem

18.6. proběhlo krytí fenečky Aime Fleur Ammy Lilly naším Guccinkem na štěňátka se můžeme těšit koncem srpna.

9.7.2016 - LZ Švábenice

Po dvouleté odmlce si jdeme zopakovat lesní zkoušky do Švábenic. Sice je velice teplo, ale v lese je příjemně.  Áres pracuje velice dobře. Na barvě se však nemůže chytit takže máme jedno odtroubení a známku 3. Získáváme Res CACT. Pěkná práce.

4.7.2016 - slavíme první narozeniny "A"

Za teplé letní noci ze 4. na 5. 7. 2015 se narodila 1 princezna a 3 princové ze spojení Árese a Finlandia Vectare Bohemia.

25.-26.6.2016 - DERBY ČR 2016

Účastí na loňském Severomoravském derby jsme se nominovali na tuto prestižní soutěž, která probíhala v malebné jihočeské krajině.  Nastoupilo 19 pejsků. My jsme došli na krásném 10. místě. Ihned první disciplína - navádění na dvě kachny nás záměna hodila do 2. ceny. Zbytek jsme šli v klidu ikdyž za velmi teplého počasí. Děkuji všem kamarádům za milou společnost.

18.6.2016 - MVP Brno

tentokrát nastupujeme s Áreskem ve tř šampionů a po dlouhm rozhodování dostáváme známku V2 Res.CAC. Ve tř. mladých se předvedla Angel Lilly Baby Snowflake a získala známku VD.

16.6.2016 - Narozeniny

oslavila štěňátka ze spojeni Mch Áres Flores Vitae x Jasmína z Dražovského hájku již 4. narozeniny

14.6.2016 - Narozeniny

dnes slaví své první narozeniny vrh E ze spojení MCH. Áres Flores Vitae "U" x Betty Citarwen. Hodně zdravíčka zlatíčka.

11.6.2016 - setkání vrhu "A" Angel Torra

Super setkání v CHS Angel Torra se stěňátky. Díky Ivo že jsi nás všechny pozvala a všem díky že přijeli. :)

4.-5.6.2016 - Klubová výstava RK Konopiště

Po domluvě s Luckou nastupujeme opět ve třídě pracovní. Společnost nám dělá nejen Lucka s Doníkem, ale i Libuška s Ruby a Naďa. V sobotu dostáváme znmáku V2 Res. CAC.

Druhý den dostáváme jako jediní od paní rozhodčí známku VD za částečně sbíhavý pohyb, nějak jsem to nepochopila.

Brave Lady Dorado Blanco "Lara" - V1 CAC, třída otevřená (9 fen)

20.-28.5. - výcvikový tábor Kyselka

Opět je tu jarní výcvikový tábor, na který se těším již od loňského roku. Guccinek už sice nechodí na výcvik, ale užívá se krásné dny v táboře s kamarády. Letos pro nás chlapi nachystali první táborovou výstavu. Byla to super akce. To se vám hoši povedlo, jsem zvědavá co bude příští rok.

13.5.2016 - Narozeniny

Dnes slaví své 3. narozeniny vrh "M" Z Dražovského hájku. Všem přeji hodně zdravíčka (Mch. Áres Flores Vitae "U" x CH Hessy z Dražovského hájku)

8.5.2016 - Speciální výstava Humpolec

Opět vystavujeme ve třídě pracovní, opět známka Výborná bez pořadí.

Elis ve tř. mladých vystavuji já a získáváme krásné umístění V4.

7.5.2016 - Klubová výstava Humpolec

Letos poprvé jedeme sami s Areskem. Natupuje ve třídě pracovní. Dostáváme známku Výborná bez pořadí.

Společnost nám dělá opět Lucka s Doníkem a Liba s Rubinkou. Ve třídě mladých se představila Áreskova dcera Elis Jenny Citarwen a vyběhaly si s paničkou známku Výborná.

Odpoledne proběhlo předávání cen ANKA CUPU

5.5.2016 - Narozeniny

oslavil naš prvorozený princ Kvído z Dražovského hájku již 5. narozeniny. Hodně zdravíčka zlatíčko.

25.4.2016 - ANKA CUP 2015

CH CZ, SK, Vet. CH CZ Gucci z Dražovského hájku, 11,5 roků

3. místo výstavní pes

Mch. Áres Flores Vitae "U"

pracovní pes -  3. místo

výstavní pes -  5. místo

Dual Purpose - 1. místo

Udělali mi chlapci velikou radost. ♥

23.4.2016 - MVP České Budějovice

Na tuto výstavu jsem se těšila - hlavně na Lucku, že se zase uvidíme. Áres byl nahlášen do tř. pracovní. Pan rozhodčí Adlt ho důkladně prohlédl. Celkově se mu líbil, jen náš krásný stop byl pro něj trochu moc. I tak jsme dostali známku V1 CAC. Tím byla naše mise splněna. Lucka s Doníkem ve tř. šampionů získala V2 Res.CAC. Doníkovi to moc slušelo. Fotku bohužel nemám žádnou.

19.4.2016 - Narozeniny

Dnes slaví své krásné 1. narozeniny vrh "A" ze spojeni Mch. Áres Flores Vitae "U" a Beau Prema Shanti Navaro - všechno nej nej zlatíčka naše.

4.4.2016 - Máme štěňátka

V noci přišla na svět štěňátka ze spojení Mch. Áres Flores Vitae "U" a  Finlandia Vectare Bohemia. Narodilo se 5 holčiček a 2 kluci. Jedna holčička bohužel odešla. Ostatní se mají čile k světu a máma se o ně vzorně stará.

27.3.2016 - Krajská výstava psů Vyškov

Této výstavy jsem se zúčastnila pouze jako divák - šla jsem podpořit své kamarády z CHS Z Dražovského hájku. Holky byly šikovné. Hessy zvítězila ve veteránech, Jasmínka byla 2. ve tř. pracovní a Lottynka (Jasmína x Áres) vyhrála třídu otevřenou, stala se krajským vítězem a v závěrečných soutěžích získala krásné ocenění BIS 3 FCI 8. Moc všem gratuluji :)

26.3.2016 - Narozeniny

Dnes oslavil Áres své 7. narozeniny. Přeji mu hodně zdravíčka a sobě plno krásných společných chvil.

12.3.2016 - Narozeniny

Dnes oslavil své 4. narozeniny vrh "A" ze spojení Mch. Áres Flores Vitae "U" a Bianca de Salvia Apiana.

7.3.2016 - Štěňátka jsou na světě

7.3.2016 Velký den nastal a Helence se narodila štěňátka.Porod nebyl nejjednodušší a nastaly komplikace.Porod dokončili na veterinární klinice císařským řezem.Přesto máme pouze 2 miminka.Dva kluky.Mají se k světu a bojují o své místo na světě velmi statečně.Mamince Helence se daří dobře. Kontrola dopadla dobře a štěňátka prospívají.

Více informací na stránkách chovatelské stanice Heraldův poklad.

7.2.2016 - MVP DUO CACIB Brno 6.-7.2.2016

Tentorkát jsem přihlásila Árese do tř. pracovní. Guccinek už zůstal doma. Po oba dny nám dělala společnost Lucka Kondělková s Doníkem. V sobotu jsme si vyběhali pěkný posudek a ohodnocení V bez pořadí. Nutno podotknout, že ve tř. pracovní byli již všichni psi šampioni a měli jsme zde 2 účastníky z Ruska.

Doník si ve tř. šampionů vyběhal taktéž pěkný posudek a známku V bez pořadí.

Ve tř. dorostu se představila Áreskova dcera Angel Rubby Snowflake a obsadila krásné 3. místo se známku VN 3.

V neděli jsme si polepšili a Áres se umístil na krásném 4 místě se známku V4 opět s pěkným posudkem.

Stejně tak Doník v šampionech obsadil místečko V4. Rubby v dorostu si odnesla stejnou známku jako v sobotu a VN 3. Holkám to moc slušelo.

Udělaly jsme ještě společné foto a rozjely se do svých domovů. Lucko díky moc za milou společnost. Příště si Doník určitě už bude s Voxíkem rozumět.