7. - 8. 12. 2019 MVP Nitra 

Poslední výstavou v tomto roce byla Nitra na Slovensku. Přihásila jsem Ricciho do tř. otevřené. V sobotu jsme obsadili krásné 1. místo V1 CAC, v neděli ohodnocení V3. Víkend jsme si užili v milé společnosti rodiny Míšků a Šiplů. 

V neděli se na výstavě prezentovala holčičky Gina a Gianna Bella Aurea (Mch Dream Max Ricci "U" x CH Finna Bella Aurea "U")

Gina, tř. dorost, VN 4

Gianna, tř. dorost, VN 1, Best Puppy of Breed. 

 

 

 

 

 

 

 

30.11. 2019 MVP Praha

Tentokrát jsme se výstavy nezúčastnili, ale velkou radost nám udělali potomci Áreska (Áres Flores Vitae "U") a Ricciho (Dream Max RIcci "U")

Psi
tř. dorost, Bruce Zlatý Domov (Ricci x Any Corany Gold) VN 2
tř. mladých, Angel Ares Nice Friend (Áres x Kate Diamond the
heart) V3

Fenky
tř. štěňat, Hope Dream Zlatá kudrnka (Ricci x Olivia Chlupaté
štěstí) VN 1
Haley Dream Zlaltá kudrnka (Ricci x Olivia Chlupaté
štěstí) VN 3
Jadore Ares White cofee (Áres x Iennica Diamond rhe
heart) VN 4
Holly Elie Citarwen (Áres x Funny Rose Citarwen) VN
tř. mladých, Beauty Orchid Nice Friend (Ricci x Orchidea
Chlupaté štěstí) V 4
tř. mezitřída, Angel Adel Nice Friend (Áres x Kate Diamond the
heart) V1, CAC
tř. otevřená, Angel Anabel Nice Friend (Áres x Kate Diamont the
heart) V1, CAC, CACIB
Barunka Z Vraclavských lesů a luk (Áres x Clea
Citarwen) V4

Všem moc a moc gratuluji :)

 
 

 

 

 

 

 

 

 

25. - 27. 10. 2019 klubová VZPR Třeboň 

Dream Max Ricci dnes úspěšně zvládl všestranné zkoušky v Třeboni v I.cene a obsadil krásné 8.misto. Může si tak přidat ke jménu "U"

 

 

 

 

 

 

 

19. - 20. 10.2019 JhČ Derby Stříbřec

Na tyto zkoušky jsem neměla v plánu jet, ale po domluvě s Petrou jsme vyrazili směr jižní čechy.  Obojo zkoušky došel Ricci ve II. ceně. Na podzimkách jsme vyfasovali 2 z vyhledávání a na vodkách Ricci zaměnil kachny na vodě. Po oba dny hodně foukalo, přeprchalo a bylo nám dost zima. Až v neděli odpoledne se na vyhlášení výsledků udělalo krásně. Ricci došel toto derby na 8. místě, z 19 startujících. Myslím, že ostudu jsme si neuděali.

 

 

 

 

 

5. - 6. 10. 2019 Komárom Hungary

Zkusili jsme štěstí - dokončit maďarského šampiona. A protože jsem neměla hlídání na Áreska, přihlásila jsem i jeho. A to i přes to, že jsem mu slíbila, že má od všech takovýchto aktivit již klid. No a vyplatilo se. Oba kluci získali po oba dny ocenění V1 CAC, takže Ricci se stal maďarským šampionem krásy a Áres maďarským veterán šampionem.

 

 

 

 

 

 

 

30. 9. 2019 návštěva štěňatek

Zajeli jsme se pomazlit  za štěňátky Ricciho a Aurinky. Jsou to malí raubíři, focení nebylo žádná legrace. Přijela i chovatelka Aury Eva a teta Sylva, které moc děkuji za fotky.

 

 

 

 

 

 

 

 

21.-22.9.2019 ZčDerby Kyselka

Dream max Ricci KPZ III. cena. KZVP I. cena
Celkově 15. místo na derby.
Jako každý rok nádherné zkoušky, tentokrát i počasí luxusní, parta kamarádů. Co víc si přát. Díky moc Božena Míšková a Pavel Míšek za zorganizování. Rádi se vrátíme příští rok.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.9.2019 Špeciálna výstava retrieveru Kamenný Mlyn SRK

Na tuto výstavu jsme se vypravili s kluky a s Hankou - s Vikinkou. Áresek nám dělal jen doprovod, má slíbeno, že už si může pouze užívat. Ve třídě mladých nastoupil Ricciho syn Aron Zlatý domov a obsadil krásné 2. místečko. Ricci nastoupil ve tř. pracovní s oceněním V4. Vikinka byla také ve tř. pracovní  s oceněním V3. Z našich výsledků mám velkou radost a snad v dubnu opět zde.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.9.2019  Návštěva v CHS Z Vrbovskeho dvora (Ricci x Francesca)

 A hurá za štěňátky. Tato se narodila 18.7.2019 ze spojení Dream Max Ricci a Francesca z Karpentné. Máme 5 holčiček a 2 chlapečky. Všechna štěňátka jsou zadaná.
 

 

 

 

 

 

 

 

31.8. - 1.9.2019 Severomoravské derby

Již tradičně jsme se zúčastnili těchto krásných zkoušek.  První den podzimky, druhý den vodky. Po oba dny Ricci pracoval velice hezky, oboje zkoušky došel v I. ceně se dvěma 3. Oboje zkoušky došel s titulem Res. CACT a celkově se na derby umístil na krásném 4. místě.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27.8.2019 Rokytno

Na skok v Rokytnu podívat se, jak Zarinka pokročila ve výcviku, na štěňátka Áreska a Kate. Krásný výlet s Ivankou. A Zarinka krásně plave :)

 

 

 

 

 

 

25.8.2019 Rýmařov 

Návštěva u štěňátek Areska a Iennici vrh J.

 

 

 

 

 

 

 

24.8.2019 výletujeme

Dnes jsme se vypravili s kluky, Marcelkou a jejíma holkama na výlet. První cesta vedla do Vranova k Ivance za SOfinkou a Zarinkou.  Zarča roste jako z vody a za chvíli bude větší jak mamka Sofinka.

 

 Z Vranova jsme se vypravili do Holštejna za chlapečka z vrhu "S" od Ricciho a Orphe.  Všichni si užili koupání v rybníku a my milou společnost paní Chytré a její rodiny.

 

 

 

 

 

 

 

 

6.8.2019 Aura x Ricci

DNes přišla na svět štěňátka ze spojení Dream Max Ricci a Aurita Ebellini. Vyrovnaný vrh fenek a 3 pejsků. Zájemci mohou kontaktovat paní Kratochvílovou

www.aurita.cz

 

 

 

 

 

 

2.8.2019 Vranov

Návštěva u Sofinka a Zarinky - taková normální rodinka.

 

 

 

 

 

 

Jedeme za štěňátky

V úterý 30.7. jsme vyjeli na štěndo tour. Nejprve do Jičína do CHS Citarwen k Janičce Červinkové. Tady na nás čekalo chlupaté nadělení  po Áreskovi - 3 slečny a 4 chlapečci. Užili jsme se společné mazlení, pěknou procházku a pěkný večer. Zůstali jsme do ráno. Dopoledne jsme ještě udělaly pár postojových fotek a po obědě jsme popojeli .

 

Popojeli jsme pár kilometru do Vrchlabí do CHS Zlatá kudrnka Zde nás uvítala Lucka a štěňátka - 5 feneček a 3 pejsci ze spojení Ricciho a Daisy. Strávili jsme krásné odpoledne, dokonce jsme si zajeli i malé lesní tůňce vykoupat hafany. Zůstali jsme do druhého dne a stačili jsme i návštěvu  u  Pištorů v Roztokách u Jilemnice,  Domů jsme se vrátili až po půlnoci.

Štěńátka jsou nádherná, v době návštěvy byl ještě jeden pejsek volný, teď, když dělám aktualizaci, jsou již všechna štěňátka zadaná.

 

 

 

 

 

 

 

 

27. 7. 2019 KZVP RK Těšany

Dream Max Ricci CACT, vítěz zkoušek
Po dlouhé době jsem se vypravila na zkoušky pořádané RK, které proběhly v krásném prostředí borkovanského rybníka. Celkem se zúčastnilo 24 pejsků. Uspělo 20. Goldeni jsme byli pouze 3 a všichni jsme si vedli velice dobře, všichni došli v I. ceně. Zkouškové štěstíčko si užila i Hanka s Vikinkou, která nám udělala obrovskou radost. Zkoušky byly zakončeny rozstřelem, který se nám podařilo vyhrát. Gratuluji všem, kteří zkoušky došli. Za fotky děkuji Ivance.

 

 

 

 

 

 

20.7.2019 štěňátkovo CHS Z Padělského mlýna

Vypravili jsme se na návštavu dětiček Áreska a Ricciho k Doktorům.  Mezi prcky je rozdíl necelý týden, takže jsem mohla jen podle obojků poznat, zda jde o Áresčata či Ričata :) Štěňátka jsou velice kontaktní. Všichni krom jednoho chlapečka již mají své nové páníčky. 

 

 

 

 

 

 

 

18.7.2019 štěňátka Ricci a Franceska

18.7.2019 přišla na svět štěňátka ze spojení Franceska z Karpentné a Dream Max Ricci. Máme 5 krásných holčiček a 2 statné chlapce. Zájemci mohou kontaktovat paní Peterčákovou, tel.606057074.

 
 
 
 
 
17.7.2019 Áres x Iennica
Dnes přišla na svět štěňátka ze spojení Áres Flores Vitae a Iennica Diamond in the Heart. Máme 2 sladké princezny a 5 statných princů.
 
 

 

 

 

 

 

13.-14.7.2019 JhM Derby Rohozná 

Účast na tomto derby se pro mě již stala tradicí. Sobota byla ve znamení podzimních zkoušek. Startovní číslo 16 nám přineslo štěstí a to nejen na známky, ale i na lidičky ve skupině. PZ došel Ricci jako jediný pejsek v samých 4 a udělal mi tak velikou radost. V neděli ráno jsme nastoupili na zkoušky z vodních prací. Bohužel hned první disciplína nás (a nejen nás) dostala mimo soutěž. Mohli jsme si však vše ostatní cvičně projít. Holt to rákosí musíme dopilovat :) Celkově došlo derba 9 ze 17 pejsků a my si odnesli alespoň za první den CACTíka.

 

 

 

 

 

 

 

5. 7. 2019 KV RK Kelč

Do Kelče na klubovku jsem se těšila. Měla jsem sice nahlášené oba kluky, ale rozhodla jsem se ukočnit Áreskovu výstavní karieru a vzít pouze Ricciho. Na poslední chvíli došlo ke změně rozhodčího a již zprávy na všemocném FB nevěstily nic dobrého. Pan rozhodčí byl velice příjemný, ale přísný a známku V si odnesl málo kdo. My ve tř. vítězů jsme chytli VD 2 s krásným posudkem. Na výstavě byly i fenky z odchovů. Axa ve tř. mladých VD, Růženka v mezitřídě VD2, Berenika v mezitřídě VD4, Vikinka v pracovce V3.

 

 

 

 

 

 

 

Ricci má narozeniny

5. 7. 2019 oslavil Ricci svoje 3. narozeniny. Hodně zdravíčka chlapečku.

 

 

 

 

 

 

30.6. 2019 návštěva v CHS Bella Aurea

Tentokrát jsme vyrazili s Áreskem a Riccim na návštěvu štěňátek po Riccim na Slovensko. Opět nás provázelo velmi teplé počasí. Nejdříve proběhlo mazlení s chlupáčky. Musím říct, že se opravdu povedli. V rodné CHS zůstává jedna holčička. Potom jsme nechali Áreska s Finnou hlídat štěňátka a zajeli jsme si trochu pocvičit do krásné přírody Belanskej doliny. Za fotky děkuji Dušanovi.

 

 

 

 

 

 

23. 6. 2019

Dnes přišla na svět štěňátka ze spojení Dream Max Ricci a Olivia Chlupaté štěstí. Máme 5 krásných holčiček a 3 krásné klučíky.

 

 

 

 

 

 

 

22. 6. 2019 Intercanis Brno 

Dream Max Ricci, tř. šampionů V4

Áres Flores Vitae, tř. veteránů V1

Axa Zlatý domov, tř. mladých V (Ricci x Any)

Angel Adel Nice Friend, tř. mladých V3 (Áres x Kate)

Angel Anabel Nice Friend, tř. mladých V4 (Áres x Kate)

Berenika z Vraclavských lesů a luk, mezitřída, V1, CAC (Áres x Clea)

Barbara Gold Angel Torra, tř. pracovní V1, CAC (Áres x Torinka)

 

 

 

 

 

 

21. 6. 2019

Dnes přišla na svět štěňátka ze spojení Áres Flores Vitae a Funny Rose Citarwen. Máme 3 holčičky a 4 chlapečky.

 

 

 

 

 

15. - 16. 6. 2019 Derby ČR

Úspěšným absolvováním derby v loňském roce jsme se nominovali na Derby ČR 2019 - KZPR Střibřec. Tyto dvoudenní zkoušky jsme absolvovali za velmi teplého počasí a hojné účasti komárů. Měli jsme velice příjemnou skupinku. Gratuluji všem úspěšným a snad za rok zase na viděnou na Derby ČR 2020.

 

 

 

 

 

 

14. 6. 2019 EDS Wels

Sice jsem neměla v úmyslu se zúčastnit, ale na přání Ricciho chovatelky jsem ještě na poslední chvíli dohlásila. Ricci se prezentoval ve tř. pracovní. Celkem nastoupilo 14 pejsků. Postoupili jsme do užšího výběru a potom ještě jednou. Umístění V4 mi udělalo obravskou radost. Po výstavě jsem nemohla najít naše vzdálené parkoviště. S pomocí místního obyvatele a policie :) se podařilo najít to pravé parkoviště a potom už hurá do jižních čech na zkoušky.

 

 

 

 

 

11.6.2019 návštěva v CHS Nice Friend 

Dnes jsem se vypravila za štěňátky z opakovaného spojení Áreska a Kačenky. Mimina rostou jako z vody a je už s nimi pěkná legrace. Za fotky mo děkuji Martinovi

 

 

 

 

9. 6. 2019

Dnes přišla na svět štěňátka ze spojení Áres Flores Vitae a Fibi z Padělského mlýna. Narodilo se 9 holčiček a 3 pejsci.

 

 

 

 

 

 

4. 6. 2019

Dnes přišla na svět štěňátka ze spojení Dream Max Ricci a  Meiepere N'Oubliez Jamais. Máme 6 feneček a 4 pejsky.

 

 

 

 

 

24.5.2019

Dnes přišla na svět štěňátka ze spojení Dream Max Ricci a Britany Gold Angel Torra. Štěňátka přišla na svět císařským řezem, 1 holčička a 1 chlapeček. Všichni jsou vpořádku. 

 

 

 

 

 

 

17. - 26. 5. 2019 tábor Kyselka

Jako každý rok, i letos jsme jeli na pobytový tábor do vzdálené Kyselky. Od soboty do čtvrtka jsme pilně cvičili na poli, v lese i u vody. Večery strávené s přáteli naladěnými na stejnou notu dobíjely energii. Počasí bylo aprílové, chvíli déšt, chvíli vítr a pak zase sluníčko. Aresek byl již mimo výcvik, užívá si seniorský věk. I tak si občas nějaký ten aportík přinesl a byl velice spokojený. V sobotu se konaly Podzimní zkoušky. Bohužel jsme vypadli hned na první disciplíně, vlečka srstnaté. Ricci sice vlečku hezky vypracoval, ale šel se podívat na pana rozhodčího a vrátil se bez kusu. Znovu jsem ho ke kusu již nedostala. Prošli jsme si cvičně i ostatní disciplíny kromě vyhledávání z časového důvodu. Musíme se polepšit :) Večer po vyhodnocení zkoušek jsme fandili našim hokejistům a pak jsme se zapojili do společné zábavy. Neděle byla ve znamení slz, loučení a odjezdů. Tak zase za rok Kyselko :)

 

 

 

 

 

16.5.2019 

Dnes přišla na svět štěňátka - 7 fenek a 8 pejsků, z opakovaného spojení Dream Max Ricci a Any Corany Gold.  Držíme palce Any i chovatelce. Čeká je plno nočních směn :) a přikrmování.

 

 

 

 

 

 

15.5.2019

Dnes se narodila štěňátka - 2 fenečky a 3 pejsci ze spojení Dream Max Ricci a Finna Bella Aurea. Štěňátka i maminka jsou v pořádku. Všechna štěňátka jsou již zadaná.

 

 

 

 

 

12.5.2019

Dnes přišla na svět štěňátka - 4 fenky a 4 pejsci, ze spojení Dream Max Ricci a Orphee Z Dražovského hájku. Všichni jsou v pořádku. Všechna štěňátka jsou již zadaná.

 

 


 

 

11. - 12. 5. 2019 KV Humpolec

2denní klubová výstavy KCHLS si opět vybrala to horší počasí. Ale společnost kamarádů nám vše vynahradila. Po oba dny jsem vystavovala pouze Ricciho a to ve tř. pracovní. Oba dny jsme obdrželi známku Výborná bez pořadí, s krásnými posudky. Áresek se nevystavoval, pouze nám dělal společnost. Tak snad příští rok bude zase hezky. V sobotu jsme si s Riccim převzali ocenění v Mountfield Cupu za 1.místo Dual Purpose.

 

 

 

 

 

 

3.5.2019

Máme první výsledky Ricciho potomků - Ares Zlatý domov

DKK A/A

DLK 0/0

OCD ramen negativní

Vyšetření na oční vady - čišté

Mám velikou radost a děkuji chovatelům za péči o našeho chlapečka.

 

 

 

 

 

2.5.2019

Dnes jsme zavítali na návštěvu za štěňátky v CHS Dorneese u štěňátek Áreska a Chance. Chlupáčci jsou pěkní raubíři. Všichni mají už své nové páníčky a brzy odejdou do nových domovů.

 

 

 

 

 

30.4.2019 Obl.KV RK Kelč

Za uplakaného počasí jsme se zúčastnily Oblastní klubové výstavy. Posuzovala paní rozhodčí ze Švédska.

Áres Flores Vitae, tř. veteránů V1
Dream Max Ricci, tř. pracovní V1 CC, VT,, nejlepší pes Kelče,, OV, BIS pracovní pes, BIS nejlepší pes
Axa Zlatý domov tř. mladých V4
Rozálie Z Dražovského hájku tř. mladých VD
za milou společnost děkuji Marcelce Zourkové a Mile Chytilové, a Marcelce díky za fotky.

 

 

 

 

 

 

 

 

28.4.2019 Klubová výstava Slovenského Retriever klubu Kamenný Mlyn

Této výstavy jsme se zúčastnili v hojném zastoupení. Pořadatelé opět připravili krásnou výstavu, počasí nám přálo.

Ares Zlatý domov (Ricci x Any) tř. mladých, V

Artuš Zlatý domov, tř. mladých, V

Dream Max Ricci, tř. pracovní, V2, Res. CAC

Áres Flores Vitae, tř. veteránů V3

Axa Zlatý domov, tř. mladých, VD

soutěž o nejlepšího plemeníka ve složení Ricci + Ares, Axa, Artuš - 1. místo

 

 

 

 

 

 

 

 

27.4.2019 

dnes jsme byli na schůzi Canisterapeutického sdružení Jižní Morava.

 

 

 

 

 

24.4.2019 máme štěňátka 

Dnes přišla na svět štěňátka z opakovaného spojení Kačenky a Áreska.  Máme 4 sladké princezny a 3 statné prince.  Za fotky moc děkuji Martinovi Luňákovi.

 

 

 

 

20.4.2019 MVP Praha 

rozhodci: John Thirlwell, GB

Dream Max Ricci, tř. pracovní V1, CAC. Ricci tak dokončil šampiona krásy CZ. Je to jeho 3. šampion krásy dospěláků :)

 

 

 

 

 

 

 

17.4.2019 máme štěňátka

17. 4. 2019 se nám narodila tahle překrásná smečka! Čtyři pejskové a čtyři fenečky. Zlatíčka rostou jako z vody a k odběru budou cca za dva měsíce. V případě zájmu mě můžete kontaktovat paní Pištorovou, tel.  737300643.

 

 

 

 

 

 

 

 

13.04.2019 - MVP České Budějovice

Dream Max Ricci, tř. pracovní, V2, Res.CAC ( rozhodčí Kardi Maret EST )

za foto děkuji Ladislav Tichý

 

 

 

 

 

 

Těšíme se na štěňátka

 

 

 

 

 

 

 

MOUNTFIELD CUP 2018
Dream Max Ricci, výstavní pes 2. místo 516 bodů
Áres Flores Vitae, výstavní pes 3. místo, 514 bodů
Dream Max Ricci, pracovní pes, 6. místo, 216 bodů
Dream Max Ricci, dual purpose, 1. místo, 126.936 bodů
Dream Max Ricci, retriever roku, 4. místo (z 30 zúčastněných)
 

 

 

 

 

 

6.4.2019 NV Ostrava

BARBARA GOLD ANGEL TORRA - Vikinka tř.pracovní : V1, CAC ( f.:Áres Flores Vitae x m.:Beau Maxima Prema Shanti Navaro)
Vikinka se stala čekatelem šampiona krásy 

 

 

 

 

30.3.2019 Canisterapeutické zkoušky Valtice 

Dnes 30.3.2019 naše holky Vikinka-Barbara Gold Angel Torra a Sofinka-Britany Gold Angel Torra ( f.:Áres Flores Vitae x m.:Beau Maxima Prema Shanti Navaro),
složily canisterapeutické zkoušky pod hlavičkou Canisterapeutického sdružení Jižní Morava . Obě s plným počtem 100 bodů + 1 za vstřícnost.Jsou to naše holky šikovné.

 

 

 

 

 

 

 

Budou další štěňátka

Koncem dubna se můžeme těšit na štěňátka z opakovaného spojení Áres Flores Vitae "U"  a Kate Diamond in the Heart "U"

 

 

 

26.3.2019 oslavil Áresek své 10 narozeniny

 

 

 

 

 

 

 

17.3.2019 Áresek opět tatínkem

V neděli se Áreskovi a Česince narodilo 9 krásných štěňátek. Máme 5 holčiček a 4 chlapečky. Někteří klučíci jsou ještě volní.

 

 

 

 

 

 

9.2.2019 u štěňátek v Rýmařově  

Byla jsem se s kluky podívat na štěňátka po Áreskovi a Weře. Jsou to opět buclatí a chlupatí medvídci. Všechna štěňátka jsou zadaná a mají své nové páníčky.

 

 

 

 

Těšíme se na štěňátka

Máme potvrzenou březost. Štěňátka po Áreskovi a Chance se narodí v polovině března. 

 

 

 

 

2.- 3. 2. 2019 DUO CACIB Brno

2.2. 2019

Dream Max Ricci, tř. pracovní V2, Res. CAC

 

Endie Body CItarwen (Áres Flores Vitae x Betty Citarwen), tř. pracovní V4

 

Barunka Z Vraclavských lesů a luk (Áres Flores VItae x Clea Citarwen), tř. mladých, V

 

3.2.2019 

Dream Max Ricci, tř. pracovní V

 

Rozálie Z Dražovského hájku (Áres Flores Vitae x Orphee Z Dražovského hájku), tř. mladých, V

 

 

 

 

29.1.2019 putování za štěňátky

Vypravila jsem se s Riccim a Áreskem za potomky Ricciho. Nejdříve jsme jeli do Lomnice nad Popelkou za štěňátky ze spojení Dream Max Ricci x Angelika z Bertínského dvora u Janičky Kracíkové. Mimina mají 6,5 týdne a jsou to pěkní neposedové. Jsou to malí neposedové.

Po mazlení a společném obídku jsme se vydali do nedalekých Semil za šěňátky ze spojení Dream Max Ricci x Beautiful Sophia. Tato štěňátka mají 5 týdnů a také již mají všichni své páníky. Přijela za námi i Lucka s dětmi. Strávili jsme krásné odpoledne a domů jsem se dostala až chvilku před půlnoc. Ale stálo to za to :)

 

 

 

 

 

25. - 27. 1. 2019  Nitradog

Dream Max Ricci tř. pracovní V3, V3, V1 CAC, Res. CACIB, Ricci tak splnil poslední podmínku k udělení titulu Champion krásy SK.

Áres Flores Vitae, tř. veteránů V2, V2, V2

Britany Gold Angel Torra, neděle tř. pracovní V4

 

 

 

 

 

 

Hanácká národní výstava, Brno 12.1.2019

Dream Max Ricci (2,5 roku) tř. pracovní V3

res Flores Vitae (10 roků) tř. čestná V1


Axa Zlatý domov (Ricci x Any) tř. mladých V4

Barunka Z Vraclavských lesů a luk (Áres x Clea) tř. mladých VD


Berenika Z Vraclavských lesů a luk (Áres x Clea) tř. mladých VD
Barbara Gold Angel Torra (Áres x Torinka) tř. pracovní V4


děkuji všem za krásnou prezentaci , fotografům Marcela Zourková a Ladislav Tichý za fotky a holkám Ivana ZikanHanka Lanžhotská KuncováLucie KondělkováMarcela ZourkováJana Brýdlová s rodinou za milou společnost.

 

 
 

 

 

 

 

 

A zase ten Vranov

Tak nám sněží. Přišlo to až po novém roce. Kluci si to náležitě užívají. Kam jinam na prochajdu než za Ivčou a Sofinkou do Vranova :)